Prekių krepšelis

Galite peržiūrėti krepšelį arba iškart pirkti Pirkti

Prekių:0
Suma:,- €
Pristatymas: 2015-03-01

HP nešiojami kompiuteriaiAcer nešiojami kompiuteriaiAsus nešiojami kompiuteriaiDell nešiojami kompiuteriaiLenovo nešiojami kompiuteriaiToshiba nešiojami kompiuteriaiMSI nešiojami kompiuteriaiApple nešiojami kompiuteriaiKompiuterių akcija

Nešiojami kompiuteriai

Kaina

Ekranas

Rezoliucija

Procesorius

Operatyvioji atmintinė

Kaupiklio tipas

Informacijos kaupiklis

Grafika

Korpusas

Ekrano tipas

Ekrano pavirsius

Operacinė sistema

Klaviatūros apšvietimas

3G ryšys

Nešiojami kompiuteriai

1234
HP Pavilion 15-P099NA
Nešiojami kompiuteriai tapo populiarūs dėl savo mobilumo, patogumo bei dėl nuolat mažėjančios kainos ir didėjančios spartos. Nešiojami kompiuteriai yra lengvi, estetiški ir patogūs naudotis. Šiuolaikiniai nešiojami kompiuteriai kuo puikiausiai tinkami ne tik naršymui internete, laiškų rašymui ar bendravimui socialiniuose tinkluose, bet ir darbui su redagavimo progamomis bei aukščiausio lygio pramogoms ar net naujausiems žaidimams.

1 2 3 4

 Kompiuteriai interneto naršymui

Kompiuteriai interneto naršymui

 Kompiuteriai kurie tiks kasdieniniam interneto naršymui, bendravimui socialiniuose tinkluose. Taip pat šie kompiuteriai tiks skaityti naujienas interneto svetainėse, peržiūrinėti nuotraukas.

 Kompiuteriai mokslui ir studijoms

 Kompiuteriai mokslui ir studijoms

Kompiuteriai kurie tiks mokslui ar studijoms. Jie puikiai tinka dirbti su teksto redagavimo ir formatavimo programomis, naršymui internete.

 Kompiuteriai biuro darbams

 Kompiuteriai biuro darbams 

Kompiuteriai kurie puikiai tiks biuro darbams ir apskaitai. Su jais galite ne tik dirbti su tekstinėmis programomis, tačiau galite naudoti ir sudėtingesnias redagavimo programas.

 Kompiuteriai namams ir pramogoms

 Kompiuteriai namams ir pramogoms

Čia rasite kompiuterius kurie puikiai tiks namų naudojimui ir pramogoms. Šie kompiuteriai puikiai susidoroja su aukštos kokybės filmais, sudėtingomis programomis ir netgi tinka žaidimams.

 Kompiuteriai daug keliaujantiems

 Kompiuteriai daug keliaujantiems

Šie kompiuteriai atrinkti keliaujantiems. Jie yra ne tik kompaktinio dydžio, bet ir mažiau sveriantys už standartinio tipo kompiuterius. Puikiai tinka studentams, verslo klasės atstovams, mėgstantiems mobilumą.

 Kompiuteriai žaidimams

 Kompiuteriai žaidimams

Kompiuteriai skirti žaidimų mėgėjams. Tie kompiuteriai atrinkti su atskiromis vaizdo grafikos sistemomis (dedikuotomis). Jie tinka naujausio tipo žaidimams ir pramogoms.

 Išskirtinio dizaino kompiuteriai

 Išskirtinio dizaino kompiuteriai

Tai išskirtinio dizaino kompiuteriai. Atrinkti modeliai kurie išsiskiria savo korpusu ir savybėmis. Puikiai tiks tiems, kad mėgsta prabangą, nori atrodyti išskirtinai bei pasidžiaugti emociškai su išskirtine kompiuterio išvaizda.